Brändi ja teenuste disainimiseks EASi toetus

On hea meel tõdeda, et meie kliendid on saanud brändi arendamiseks, teenuste ja toodete disainimiseks täiendavaid rahalisi vahendeid EAS disaininõustamise toetuse kaudu.

Kuna reklaamiagentuur Kala Ruudus on EASi poolt tunnustatud disainijuhtimise nõustamise konsultant, siis oleme koos klientidega toetuse saamise protsesse läbi teinud ja julgeme soovitada – toetuse taotluse vormistamine ei ole raketiteadus vaid igati loogiline ja lihtne. EAS-i spetsialistidelt saab enne taotluse esitamist asjalikku nõu, seega esmalt võiks uurida, kas ettevõte vastab toetuse saamiseks vajalikele kriteeriumitele ning kas esitada taotlus disaininõustamise või innovatsiooniosaku meetme kaudu.

EASi poolt aktsepteeritud disainivaldkonna teenusepakkujana aitame disainiprojekti koostamisel ja eelarve koostamisel: koostöös vaatame läbi firma disainialased vajadused, eesmärgid ja teeme tegevuskava  ning hinnapakkumise. Projekti kirjelduse anname kliendile juba vormistatuna, nii, et selle saab taotlusprojektile vaevata lisada. Enne taotluse esitamist e-teeninduses, on mõistlik lühidalt valmis kirjutada ka projekti üldine iseloomustus ja eesmärk, seda läheb taotluse täitmisel vaja. Kui taotluses on andmed korrektsed ja EASil täiendavaid küsimusi ei ole, siis peaks vastuse taotlusele saama 10 päeva jooksul.

Igal juhul tasub mõelda EAS toetusele, et arendada disainiga seonduvaid protsesse ettevõttes!

Lugege toetuste kohta lähemalt ka EASi kodulehelt

Lisa Kommentaar