E-kaart on moes

E-kaart teeb come-backi. Kuidas täpselt? Loe edasi.

Nii kümme aastat tagasi hakkasid e-kaardid kõvasti populaarsust võitma, mida saadeti rohkelt nii oma sõpradele kui teistele firmadel. Telliti, kasutati portaalides olevaid kaarte jms. Need kaardid olid muidugi eriliselt äbarikud ja paljudel juhtudel lausa väga koledad. Kuna võrdlusmaterjali palju polnud, siis üldiselt see kedagi ei häirinud ja kaart läks teele. Sageli tähendas e-kaart lihtsalt pilti, mitte šüžeega lugu. Seepärast möödus e-kaartide vaimustus mõni aeg hiljem ja tagasi tulid tavalised kaardid. Need olid vähemalt ilusad ja seda hinnatigi.

Animaatorid, arvutikunstnikud ja teised disainitegelased aga ei maganud ja õppisid uusi võimalusi, mida iga järgev Flash´i versioon pakkus, kiirelt kasutama.
Hakati siduma arvutianimatsiooni, fotosid, filmitud lõike, joonistust, muusikat ja teisi heliefekte ning palju muud. Just selline paljude võimaluste kasutamine ja oskus neid võimalusi näha, andis e-kaartidele uue elu.
Nüüdseks on e-kaart taas au sisse tõusnud, sest võimaldab oma brändi, oma soovi ja iseennast palju paremini ehk kujundlikumalt ja emotsionaalsemalt edasi anda. Kui tavaline kaart jääb heal juhul mõneks nädalaks kapiservale teiste sekka, kus keegi seda ei näe (enamasti on kokkumurtava kaardi peal lihtsalt anonüümne talvepilt) ja suurest kuhjast nagunii silmadega haarata ei jõua, siis hea e-kaart hakkab elama hoopis oma elu. Seda saadetakse edasi, vaadatakse korduvalt ja luuakse emotsinaalne side saatjaga. See on miski, mida tavaline postkaart suudab väga-väga-väga harva.

E-kaart on sel aastal tellitum kui kunagi varem. Tulevad ilusad jõulud, sest ringlevad ilusad elektoonilised jõulukaardid. E-kaardid, mis valmimas on, tõotavad tõesti head! :)

viagra france

led throwie

08.09.2011 13:28

Tjah, see on see ainumas pisitilluke võimalus, kus loovus teeb oma võidukäiku ja PDF nimega CI manual jääb postkasti tulemata. Jõulud võiks tõesti ilus ja rahulik aeg olla, mil inimesed naeratavad rohkem ja teevad kellelegi mõne heateo - viivad näiteks loomadele metsa heinu... kuid juba jääb kotinurk poodides nännikuhja taha kinni... ei ole ka see aasta millegi poolest eelmisest targem.

Lisa Kommentaar