Eesti Ajalehtede Liit valis oma lemmikud

Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) liikmeslehtede reklaamidirektorid valisid välja teise kvartali kolm parimat ajalehtedes ilmunud reklaami.

Saime just kirja, et ka meie tehtud reklaam on üheks neist kolmest välja valitud. Täpsemalt Hawaii Expressi reklaamide sari „Ajast ees“, mis ilmus ajalehtedes aprillis. Reklaamidel on kujutatud Eesti tuntud inimesi (lavastaja Jaanus Rohumaa, laulja Ivo Linna jt) jalgrattal.

„Aasta parima reklaami“ auhinna eesmärk on tunnustada loovagentuuri, klienti, meediaagentuuri või reklaami loojat (kui reklaam pole valminud loovagentuuris). Auhinnale kandideeriv reklaam võib olla ilmunud nii põhilehes, lisas, kleebitud lehe külge jne. Hindamise aluseks on reklaami efektne disain ja sõnum. Konkursil võivad osaleda ka välismaiste reklaamide adaptsioonid. Piiranguid reklaami suurusele ja erilahendustele ei ole. EALL liikmeslehtede reklaamijuhtidest koosnev eelžürii valib igas kvartalis välja kolm parimat, kes kõik pääsevad finaali. 12 finalisti seast valib võitja žürii. Žürii suurus on kuni seitse liiget ja žüriisse kuuluvad vähemalt kolm liikmeslehtede esindajat, kliendi esindaja, loovagentuuride esindaja ja ekspert. „Aasta parim reklaam“ auhind kuulutatakse välja ja antakse üle koos aasta ajakirjandusauhindadega.

Täname tunnustuse eest ning suur tänu meie heale kliendile Hawaii Expressile. Ilma heade klientideta ei saa kunagi ühtki head reklaami teha :)

Lisa Kommentaar