Esinemiskoolitus

Üks oluline asi, millest rääkinud ei ole, on see et Kala Ruudus, täpsemalt minu isikus, teeb ka esitluste tegemise ja estluste esitamise koolitusi. Kui tavaliselt agentuuri klientidele, siis eile sai käidud Marketingi Instituudis.

Väga armas, et kutsuti ja paluti sel teemal lõpetajatele rääkida — kõik kuulajad olid hästi toredad inimesed ja elava tagasisidega. Nii esitluse ajal kui pärast seda.

Just — esitluste tegemise koolitus ongi tegelikult esitlus ise!
Ja ma ei räägi millestki nii igavast, nagu tehniline koolitus, kuidas PowerPointis mingeid funktsioone üles leida, vaid hoopis kontseptuaalsemalt. Piltlikult öeldes — mitte sellest, kuidas bulletpointe teha, vaid sellest, kas neid üldse teha oleks vaja.

Minu eesmärgiks oli panna inimesed esitlustest teistmoodi mõtlema. Nii enda esitlustest kui neist, mida nemad kuulama-vaatama satuvad. Ma usun, et nad said aru, et kuulajatena pole nad kunagi süüdi kui millestki aru ei saa, vaid tegemist on ikka esitleja vigadega.

Tagasiside oli hästi positiivne ja tänan nii Marketingi Instituuti (kuhu minge nüüd vutt-vutt õppima!) kui ka kõiki kuulajaid.   :-)

Infoks, et nii estluste koolitusi, nagu ka valmis suurepäraseid esitlusi, saab meie agentuurist tellida, võtke aga ühendust!

Lisa Kommentaar