Reklaamiagentuur

Kala Ruudus

Reklaamiagentuur Kala Ruudus on 1991. aastal asutatud Eesti esimene reklaami- ja turundusagentuur.

Kala Ruudus on teadmistepõhise lähenemisega reklaamiagentuur Tallinnas. See tähendab, et kõik meie lahendused tuginevad väga tugevale teoreetilisele ja praktilise teadmisele sellest, mis ja kuidas toimib. Me ei paku kunagi juhuslikke ideid ega teostust, kõigele on selge põhjendus, mida hea meelega oma klientidega jagame.

See, ja võrreldamatu pühendumine ja detailitähelepanu on Kala Ruudus reklaamiagentuuril aidanud areneda väga laia haardega reklaami- ja disainiteenuseid pakkuvaks turundusbürooks ning veebi- ja videostuudioks.

Loomingulisus, multimeediadisain ja tugev turunduslik põhi loovad meile võimaluse pakkuda võimsat tuge turunduskommunikatsioonist maksimumi võtta soovivatele klientidele.

Animatsioonistuudio

Meie agentuuri alla kuulub ka 2D- ja 3D-animatsiooni ning
videosalvestust ja -ülekandeid pakkuv liikuva graafika ning
videoturunduse stuudio Animatter.
Vaata Animatter Studio veebilehte.

Partnerid

Rain Saar, AD

Agentuuri asutaja ja 30-aastase, ehk Eesti ühe pikaajalisema kogemusega reklaamidisainer. Töötab agentuuris igapäevaselt.

Kent Raju, CD

Ligi 20-aastase kogemusega turundusstrateeg ja agentuuri loovjuht. Turundusõpiku “Reklaamitrikk” autor ja turunduskoolitaja. Töötab agentuuris igapäevaselt.

Kim Õun, AD

Hinnatud animaator ning multimeediadisainer, kelle talendika käe all töötab agentuuri liikuva graafika disainerite tiim. Töötab agentuuris igapäevaselt.

Kent Raju, Rain Saar, Kim Õun

KONTAKT

Reklaamiagentuur Kala Ruudus

Aadress: Toompuiestee 33A, 10149, Tallinn
Reg. kood: 10280963
Tel: 631 3388
E-mail: kala@kalaruudus.ee